VELKÝ PÁTEK VE SPORTOVNÍM DUCHU (30.4.2019 )

První velikonoční svátek, 19. 4. 2019, jsme strávili aktivně. Jak se již stalo tradicí, společnost Kabelovna KABEX, a. s., organizovala sportovní den, kterého se opět účastnily i další významné výrobní podniky z Holýšova – EVOBUS ČR, s. r. o., MAHLE BEHR Holýšov, s. r. o., WECUBEX Systemtechnik, s. r. o., a BĚZECKÝ KLUB VÝHLEDY. Jednalo se o 3. ročník této, mezi všemi oblíbené akce. Celý den byl kromě pohybu věnován také památce na kolegu ze společnosti MAHLE BEHR Holýšov, s. r. o., Tomáše Sovu, na jehož počest byl zároveň zahájen 1. ročník Memoriálu Tomáše Sovy. V tomto novém pojetí sportovního dne budeme pokračovat i v dalších letech.

Tentokrát se síly měřily ve fotbale a štafetách v cross-běhu na 4x5 km. Díky mimořádně teplému a slunečnému počasí se fotbalisté zapotili na školním hřišti, odkud také startovaly štafety. Přátelské utkání ve fotbale nejlépe dopadlo pro EVOBUS ČR, s. r. o. Celkově nejúspěšnější byli kolegové z MAHLE BEHR Holýšov, s. r. o., kteří se umístili na 1. a 3. místě ve štafetách a na 2. místě ve fotbalovém turnaji. My z Kabelovny KABEX, a. s., jsme letos na stupně vítězů nedosáhli, ale i tak jsme si to náramně užili. Nešlo přece jen o to vyhrát, ale hlavně se zúčastnit.

 

 

 

Sportovní den jsme zakončili v oblíbené Kamenické hospůdce v Horní Kamenici, která se postarala o naše žaludky, o kvalitní hudební doprovod pak tradičně náš kolega z Kabelovny KABEX, a. s., Tomáš Zahoř. Zážitky jsme vstřebali a sportovní výkony zhodnotili také při lahodném moku a pečeném selátku.

Tímto děkujeme všem organizátorům akce za příjemně strávený den a už teď se těšíme na 10. dubna 2020, kdy se zase sejdeme v hojném počtu.

Sláva vítězům, čest poraženým!
nahoru