Sportovní den (6.4.2018 )

V pátek dne 30.03.2018 opět  úspěšně proběhl  další z již tradičních sportovních  dnů pořádaných firmou Kabelovna Kabex a.s. Jednalo se již o 2. ročník této sportovní akce.
Kromě fotbalového turnaje a běžecké štafety v cross- běhu na 4x5 km byla do této sportovní akce nově zařazena i disciplína cyklistického závodu na 30 km.
Sportovní akce se zúčastnily firmy z Holýšova a okolí – EVOBUS BOHEMIA s.r.o., MAHLE Behr Holýšov s.r.o., Wuppermann Systemtechnik s.r.o., BĚŽECKÝ KLUB VÝHLEDY.
Fotbalový turnaj se konal ve sportovní hale základní školy. Ačkoli bylo na hřišti vidět dost bojovnosti a touhy zvítězit, chovali se k sobě soupeři korektně a turnaj probíhal v přátelském duchu.
Sportovní den se moc vydařil, všichni si to užívali a bylo vidět, že jsou spokojeni. Dosažená úroveň sportovních výkonů naší firmy byla velmi vysoká.
Kabelovna Kabex se v cyklistickém závodě na 30 km umístila na vynikajícím 1. a 2. místě. Gratulujeme našim kolegům! Tomáš Záhoř získal zlato a Ladislav Čaba stříbro.
Ve fotbalovém turnaji jsme se umístili na druhém místě, a v běžecké štafetě na 4x5 km se nám podařilo obsadit krásné 3. místo.

Celou akci organizovala firma Kabelovna Kabex  a.s. společně s firmou MAHLE Ber Holýšov s.r.o.
Kabelovna Kabex a.s by tímto chtěla poděkovat  všem společnostem a organizacím, které se akce zúčastnily, a zároveň oznamuje, že 3. ročník sportovní akce se v těchto třech disciplínách bude zase konat i v příštím roce, a to dne 19.04.2019.

Budeme se opět velmi těšit na všechny účastníky!